ROOT

BEZPLATNÁ REGISTRACE ZDE: https://www.therootbrands.com/dajana

  • CleanSlate

 

CleanSlate - zeolit, nejlepší přírodní detoxikační minerál, v patentovaném kapalném složení, které pomáhá očistit vaše buňky od toxinů.

Výhody CleanSlate jsou:

1) Deto

xikace. CleanSlate bezpečně podporuje odstraňování toxinů z buněk, těla a mozkové tkáně.

2) Snižuje zánět. CleanSlate pomáhá snižovat  zánět tím, že odstraní hlavní příčiny problémů.

3) Zvyšuje absorpci. CleanSlate podporuje vstřebávání živin odstraněním toxinů, které mohou blokovat vazebné místo živin.

 
 
  • RESTORE

Restore využívá to nejlepší z přírody k obnovení vaší energie. Vybrali jsme ty nejlepší ingredience a zlepšili jejich výhody, abychom vytvořili kompletní produkt se vším, co vaše tělo potřebuje, aby mohlo být plné energie po celý den. Restore je dokonalou podporou, pokud se snažíte zhubnout, držíte veganskou dietu nebo prostě chcete svému tělu dodat všechny vitamíny, výživu, antioxidanty a aminokyseliny, které potřebuje pro zdravý a aktivní život.

Výhody o

bnovení jsou:

1) Podpora imunity.

2) Podporuje zdravé kostí.

3) Podporuje zdravý krevní tlak.

4) Poskytuje antioxidační a protizánětlivé účinky.

  • ZERO-IN

Zero-in vám pomůže s mozkovou mlhou a s laserově ostrým mentálním zaměřením. Přírodní alternativa k syntetickým stimulantům. 

Vyrobeno z kurkumy, borové kůry, výtažku aksamitníku a vitamínu D.

Výhody:

1) Kognitivní funkce. Pomáhá podporovat zvýšenou pozornost a úroveň koncentrace prostřednictvím přirozeného, ​​​​patentovaného  vzorce.

2) Duševní bystrost. Napomáhá zdravé mozkové funkci, soustředění, zlepšuje dodávku kysliku do buněk a zvyšuje hladinu dopaminu až na 14 hodin.