Více o mně

 

Narodila jsem se v březnu roku 1960 v Ostravě. Díky mým spolužákům a kamarádům jsem podlehla svodům strojů a absolvovala nejprve střední a pak vysokou školu strojnickou.             

Práce v oboru byla zajímavá, postupně jsem zjišťovala, že to není TO PRAVÉ a začala se poohlížet jinde. Můj zájem o přírodní léčbu a alternativní medicínu se velmi zvýšil poté, co má dcera byla léčena tak, že málem nepřežila. Začala jsem podnikat a protože v rámci rodiny se objevovalo stále více nemocí, stala jsem se poradkyní a manažerkou firmy, prodávající švýcarské přírodní produkty. Absolvovala jsem kurz výživového poradce, protože jídlo významně ovlivňuje naše zdraví. Ale každý jsme jiný, každý máme ty "své" nároky na stravu, výživu, a to, co prospívá jednomu, může druhému uškodit

IRISdiagnostika a další obory naturopatie, to jsou moje „nové děti“, které si hýčkám, rozmazluji i dále vychovávám. Čím víc se naturopatií zabývám, tím víc mně baví, vzdělávám sebe i jiné, přednáším. To, že mohu někomu pomoci předejít zbytečnému problému, mě hodně nabíjí a posunuje dále. Pokud i vy nemůžete najít příčiny svých potíží, ozvěte se.

Proč nevyužít všechny prostředky, které máme k dispozici, když jde o zdraví?

Lépe dát malou částku do prevence, než velkou do léčení.