Antiparazitární kúry

  • Detoxikační techniky pro odstranění parazitů, patogenních bakterií, plísní a agresivních virů z těla.

  • Parazity nikdo nehledá, i když se o nich můžeme poslední dobou mnoho dočíst

  • Právě PARAZITI mohou být příčinou našich zdravotních potíží

  • Unikátní a velmi účinné postupy, absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné, schopné v poměrně krátké době nastolit rovnováhu v těle, které se říká ZDRAVÍ !!!

  • V naší poradně docházíme k tomu, že parazité  a další patogeny jsou příčinou různých nemocí. 

 

Jak nám paraziti škodí?

Paraziti denně jí a produkují odpad. Nejí jen naše jídlo, ale mnozí jí také lidské tkáně. Také mohou jíst proteinové schránky našich nervů.

Vzhledem k našemu „modernímu“ způsobu života dochází ke zcela nenormálním a mnohdy život ohrožujícím stavům právě z důvodu výskytu a množení parazitů, kteří svá vajíčka protlačují přes mikroskopické trhlinky ve střevech do krevního oběhu, čímž dochází k velkému, postupujícímu a skrytému nebezpečí. Vajíčka parazitů jsou krví roznášena k jednotlivým orgánům po celém těle. Paraziti mají vlastní maskovací systém, který je chrání od zničujících účinků našeho imunitního systému. Využívají živin a tělesných tekutin a proto je náš imunitní systém považuje za součást těla. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se ve fyzické podobě mohou projevit až za několik let po prvotní kontaminaci. Největším problémem však je, že postupným zamořováním našeho těla parazity dochází také ke snižování účinnosti lidského imunitního systému. Platí zde jednoznačné a neměnné pravidlo:  parazitizmus = snižování imunity.

Testování na parazity běžnými lékařskými testy má 1% úspěšnost. Okolo nás zuří epidemie, které si nikdo nevšímá!!!

Pokud si myslíte, že se vás toto téma netýká, pak hezkou zábavu: Monsters Inside Me :)

 

Ceny vyšetření najdete v ceníku